تد بیکر

 

  تد بیکر Ted baker برند لوکس و بزرگ انگلیسی است که خط تولید زنانه، مردانه، بچه‌گانه و منسوجات خانگی دارد. کیفیت و توجه به جزئیات در طراحی و اجرا مهم‌ترین امتیاز این برند نسبت به بسیاری از برندهای هم ردیف خود است. با تکیه بر همین نکات هم توانسته سرعت رشد و گسترشی بی سابقه را در تاریخ برندهای لوکس برای خود ثبت کند و اکنون هم یکی از فعال‌ترین برندهای حاضر در بخش سبک زندگی باشد؛ هم از نظر تعداد بالای محصولاتی که هر ساله روانه بازار می‌کند و هم با توجه به فروش جهانی و گردش مالی بالایی که دارد. در داخل فروشگاه‌های تد بیکر در سراسر دنیا، چنان  تنوعی وجود دارد که کمتر کسی بدون پیدا کردن لباس یا اکسسوری مورد نظرش مغازه را ترک می‌کند. 
تاریخچه تد بیکر 
شروع فعالیت تد بیکرTed baker با طراحی و دوخت پیراهن‌های مردانه بود. اولین فروشگاه این برند در سال 1988 در گلاسکو افتتاح و خیلی زود به عنوان متخصص پیراهن‌های مردانه شناخته شد. سپس فروشگاه‌هایی در منچستر و ناتینگهام افتتاح کرد و به گسترده کردن فعالیت خود چه از نظر تنوع محصولات و چه از نظر تعداد فروشگاه‌ها در سراسر دنیا ادامه داد، تا اینکه تا سال 2018 صاحب 490 فروشگاه در اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا شد. تنوع محصولات تد بیکر هم روز به روز بیشتر شد تا امروز با 4 خط تولید یکی از تولیدکنندگان مهم این حوزه باشد. 
ویژگی محصولات تد بیکر 
درباره تنوع قابل توجه در محصولات تدبیکر صحبت شد و وقت آن رسیده که درباره هر بخش از محصولات این برند به صورت جداگانه صحبت کنیم. در بخش لباس زنانه تد بیکر، قسمت مجزایی برای انواع پیراهن زنانه وجود دارد. اگر در مجموعه هر فصل یک برند، چند نمونه پیراهن طراحی و عرضه می‌شود، در تد بیکر ده‌ها مدل پیراهن زنانه از پیراهن‌های ساده برای مهمانی‌های کوچک تابستان تا پیراهن‌های ماکسی و بلند، برای مهمانی‌های شب زمستانه وجود دارد. بنابراین برای خرید انواع پیراهن زنانه، تد بیکر یکی از بهترین گزینه‌هاست. 
از آن جایی که تد بیکر، کارش را با تولید پیراهن مردانه شروع کرد و برند تخصصی این کار محسوب می‌شود، همچنان پیراهن‌های مردانه تد بیکر پرمخاطب و محبوب هستند. در سایت تد بیکر در بخش لباس مردانه، قسمتی به اسم موقعیت‌های خاص وجود دارد. در این بخش انواع کت و شلوار و پیراهن و شلوار مردانه همراه با اکسسوری‌هایشان مثل دکمه سردست، کراوات، کفش رسمی و... وجود دارد. ست‌های پیشنهادی در این بخش می‌تواند راهنمای خوبی برای آقایان در موقعیت‌های خاص باشد. در بخش خانه هم، کاغذ دیواری، سرویس خواب، شمع، فرش، حوله و... قرار داده شده است. 
محبوب‌ترین محصولات تد بیکر 
نکته جالب اینجاست که با همه تنوعی که تد بیکر  Ted baker درقسمت پوشاک خود دارد، قسمت اکسسوری‌های این برند هم بسیار محبوب و پرفروش است. عطر تد بیکر، عینک تد بیکر، ساعت بتد بیکر، کیف تد بیکر و... از اکسسوری‌های این برند هستند که فروش بالایی هم دارند؛ مثلا عینک دودی یا عینک خلبانی تد بیکر در مقایسه با عینک خلبانی ری بن، مشتریان زیادی دارد؛ حتی اگر قیمت عینک تد بیکر بالاتر باشد. همین موضوع درباره قیمت ساعت تد بیکر در مقایسه با برندهای مشابهش نیز صدق می‌کند. چنین موفقیتی را باید برآمده از کیفیت بالای محصولات این برند لوکس دانست. 
خرید تد بیکر از دیجی استایل
حوادث چند سال اخیر و همه گیری ویروس کرونا، باعث شد تا تد بیکر هم مانند بسیاری از برندها، از گستردگی فروشگاه‌هایش کم کند و تمرکز و انرژی را بر روی فروش آنلاین چه از طریق سایت تد بیکر و چه از طریق سایر سایت‌های فروش بگذارد. نمایندگی عینک تد بیکر یا هر محصول دیگری از این برند را هم چنان می‌توان در سراسر جهان یافت، ولی امن‌تر و راحت‌تر کمک گرفتن از سایت‌های فروش آنلاین معتبر در هر کشوری مثل دیجی استایل در ایران است. با خرید از دیجی استایل می‌توانید محصولات اصل این برند را تهیه کرده و از تخفیف‌های فصلی نیز بهره‌مند شوید.


 

در حال بارگذاری