بیک

بیک bic برند نوستالژیکی است. خودکارهای بیک اولین محصول این برند بودند که وارد بازار ایران شدند و مهم‌تر از آن، از اولین خودکارهایی که تولید داخلی بودند و به همین دلیل به دست عموم مردم می‌رسیدند. بیک با تولید خودکار وارد زندگی ایرانی‌ها شد و بعدها با تولید محصولات دیگری چون تیغ، عطر بیک زنانه و عطر بیک مردانه حضورش را روز به روز پررنگ‌تر از قبل کرد. جالب است بدانید بیک در اصل برندی فرانسوی است که نمایندگی آن در ایران تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین فرزندانش شده است.
تاریخچه بیک 
علی اکبر رفوگران، در بازار تهران در بخش لوازم تحریر فعالیت می‌کرد و از آنجایی که دغدغه گسترش تجارتش را داشت، در پی تلاش برای تولید محصولی جدید و متفاوت، با بیک آشنا شد و تجهیزات لازم برای راه اندازی خودکار بیک در تهران را از شرکت بیک در فرانسه خرید. خودکاربیک در سال 1342 به ایران آمد که به خودکار کریستالی بیک معروف بود.
بیک که شرکتی فرانسوی است در سال 1945 توسط مارسل بیک در این کشور راه اندازی شد. شهرت بیک در فرانسه و اروپا به دلیل تولید محصولات یک بار مصرف بود؛ محصولاتی مانند خودکار، فندک، تیغ، آهن ربا و ... . سال 1342، با ورود خودکار بیک به ایران، جرقه همکاری علی اکبر رفوگران با این کارخانه فرانسوی زده شد. در سال‌های بعد، تیغ بیک و عطرهای بیک هم با خرید کارخانه از فرانسه به ایران راه یافتند. خرید کارخانه عطر بیک به سال 1375 برمی‌گردد، کارخانه‌ای تمام اتوماتیک که مواد اولیه آن از کشورهای اروپایی تامین می‌شود. بنابراین از سال 1375 عطر جیبی بیک به بازار ایران وارد شد و از همان روزها هم فروش عطر بیک، فروش خوب و قابل توجهی را تجربه کرد. 
ویژگی محصولات بیک 
عطر بیک در سال 1375 با شعار «عطر بیک، عطر جوانی» به بازار ایران آمد. شعاری ساده و در عین حال موثر که توانست بسیاری از افراد را مشتاق خرید و تجربه این عطر و در ادامه تبدیل شدن به مشتری ثابت بکند. ویژگی متمایز عطربیک نسبت به سایر عطرها، ارائه آن در سایز جیبی است که برای کسانی که می‌خواهند عطر خود را همیشه همراه داشته باشند، بهترین انتخاب است. عطر بیک در کوچک‌ترین جیب‌ها هم جای می‌گیرد و بسیار سبک و کاربردی است. عطرهای بیک اگر چه در ابتدا در چند رایحه محدود به بازار آمدند، ولی هر سال چند رایحه جدید تولید و عرضه کرده و حالا محصولات متنوعی دارد که می‌تواند پاسخگوی هر سلیقه‌ای باشد. ویژگی دیگر عطر بیک که آن را از رقیبانش جلو می‌اندازد، قیمت اقتصادی این محصول است. قیمت عطر بیک در بازار نسبت به بسیاری از برندها پایین‌تر است و امکان خرید آن برای اغلب افراد جامعه وجود دارد. 
محبوب‌ترین محصولات بیک 
شکل شیشه عطر بیک bic ثابت است و تغییر نمی‌کند و رایحه‌های مختلف با رنگ و شماره متفاوت به بازار می‌آیند. نگاهی به رنگ‌ها و شماره‌ها به خوبی نشان می‌دهد که میان دنیای متنوع پرفیوم یا ادکلن بیک، عطر بیک خنک مردانه بیشترین طرفداران و بالاترین میزان فروش را دارد. همچنین عطر بیک قرمز جزو خوشبوترین عطر های بیک به شمار می‌آید.
خرید بیک از دیجی استایل
فروشگاه عطر بیک bic به صورت انحصاری هیچ وقت راه اندازی نشد، یعنی نمی‌توانید نمایندگی عطر بیک تهران یا هر شهر دیگری را بیابید تا بتوانید به دنیای متنوع عطر های بیک دسترسی پیدا کنید و هر عطری را که دوست دارید مثل عطر بیک قرمز، عطر بیک تلخ و خنک، عطر بیک مردانه خنک  یا ... را از یک فروشگاه انحصاری بخرید. به جای آن اما می‌توانید سراغ فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بروید. دیجی استایل متنوع‌ترین فروشگاه آنلاین برای خرید محصولات بیک است. شما می‌توانید هر رایحه یا هر شماره از عطر بیک را که مطلوب و مورد پسند شماست، در کنار سایر محصولات بیک از دیجی استایل خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.
 

در حال بارگذاری